Kom gerust eens langs...
 

Naast kwalitatieve hijs- en hefmiddelen biedt Mennens evenzeer complete oplossingen voor elk specifiek hijs- of hefprobleem. Kortom, we staan graag tot je dienst als ervaren ‘service and solution provider’.

Expertise en diepgaande kennis vormen hierbij de sleutelwoorden. Het voornaamste streefdoel? Je als marktleider bijstaan met raad en oplossingen op maat, zodat je veiliger en efficiënter kunt werken tegen minder kosten. En daar draait het uiteindelijk om!

Meer dan 400 medewerkers in de Benelux staan klaar om je behoeften en eisen op vlak van staalkabel en hijs- en heftechnieken te vervullen. 
De Mennens Groep vormt op zijn beurt een onderdeel van Axel Johnson International - Lifting Solutions Group, met meer dan 1.600 werknemers en een omzet van € 370 miljoen toonaangevend in Europa.

Neem gerust contact op via onderstaande gegevens en ontdek ook de andere Mennens-vestigingen.

   

Mennens Belgium N.V.
Vitshoekstraat 10
Havennr. 1037
2070 Zwijndrecht

Tel: +32 (0)3 253 23 23
info@mennensbelgium.be (algemeen)
sales@mennensbelgium.be (verkoop)

Facebook - Mennens Belgium

BTW: BE 0434388071

 

 

 

Bezoek ook onze andere vestigingen:

 

Mennens Amsterdam
Contactweg 40
1014 AN Amsterdam
Postbus 8051
1005 AB Amsterdam

Tel: +31(0)20 5811811
E-mail: amsterdam@mennens.nl

Facebook - Mennens Amsterdam

BTW: NL001442892B01

 

Mennens Groningen BV 

Duinkerkenstraat 33 
9723 BP Groningen 
Postbus 654 
9700 AR Groningen

Tel:  +31(0)50 3183031
E-mail: groningen@mennens.nl

Facebook - Mennens Groningen

BTW: NL004593224B01

 

Mennens Dongen

Metaalstraat 5
5107 ND Dongen
Postbus 260
5100 AG Dongen

Tel: +31(0)16 2383800
E-mail: dongen@mennens.nl

Facebook - Mennens Dongen

BTW: NL004918332B01

 

 

Mennens Hengelo BV / Germany
Oosterveldsingel 35
7558 PJ Hengelo 
Postbus 670
7550 AR Hengelo

Tel:  +31(0)74 2503504
E-mail: hengelo@mennens.nl

Facebook - Mennens Hengelo

BTW: 821523302B01

 

Mennens Rotterdam BV

Heliniumweg 6
3133 AX Vlaardingen

Tel:  +31(0)10 4373033
E-mail: rotterdam@mennens.nl

Facebook - Mennens Rotterdam

BTW: NL001883045B01



 

Safe Site Alblasserdam

Staalindustrieweg 19
2952 AT Alblasserdam

Tel:  +31(0)78 6933499
E-mail: safesite@safesite.nl
Internet: www.safesite.nl

Facebook - Safesite

BTW: NL809097072B01